Facebook icon big
Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.

SENIORKI I SENIORZY, PRZYBYWAJCIE! BO ZWOLNIŁO SIĘ KILKA MIEJSC

Img 20220518 134952

 

W jednym tygodniu ćwiczą pamięć, w drugim malują na szkle, za tydzień relaksują się podczas sesji masażu dźwiękami mis i gongów, a miesiąc kończą z atrakcjami kulinarnymi albo na zajęciach jogi. Tak różnobarwnie wygląda życie seniorek i seniorów biorących udział w projekcie „Mamy Siebie!”.

            

Uczestniczy w nim od pół roku ponad 30 łodzianek i łodzian 60+. Z powodów zdrowotnych kilka osób musiało jednak zrezygnować. Wiek senioralny ma przecież nie tylko swoje mocne strony, ale także te słabsze. Część naszych uczestniczek wymaga stałej rehabilitacji albo pobytu w szpitalach i sanatoriach. Dlatego zwolniło nam się kilka miejsc w 2 lokalizacjach.

            

W obu miejscach 3 rodzaje zajęć (gimnastyka umysłu, rękodzieło i masaże dźwiękami mis) są takie same. Dodatkowo w Miejscu Spotkań przy ul. Strzelców Kaniowskich 9 prowadzimy gimnastykę z elementami jogi, a w Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora przy ul. Rzgowskiej 170 – warsztaty kulinarne. Najbliższe spotkanie już we wtorek 24 maja.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny: 507 094 733.

            

Więcej o projekcie na:

http://pomagajznami.org/projekty/mamy-siebie.html

Projekt "Mamy Siebie" realizujemy z dotacji @Program Aktywni Obywatele - Fundusz Krajowy finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG.

            

            

Na zdj. warsztaty z malowania na szkle i decoupage'u oraz zajęcia kulinarne