Facebook icon big
Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.

RAZEM działaMY

Baner dzialamy 1920x800

 

Wspólne lepienie pierogów, tworzenie dekoracji świątecznych czy zabawy z czasów, gdy telewizja nie była tak powszechna - to tylko kilka z atrakcji, które czekają na dzieci i seniorów podczas grudniowych warsztatów organizowanych przez nas w ramach projektu „RAZEM DziałaMY”.

Warsztaty tworzą przestrzeń do wzajemnego poznania się osób z różnych generacji, budowania między nimi relacji i więzi opartych na szacunku. W ramach zajęć seniorzy będą mogli podzielić się z najmłodszymi ulubionymi zabawami z dzieciństwa, pokazać jak przygotowywać potrawy świąteczne czy wykonać razem dekoracje.

To również okazja do współdziałania w grupie, znalezienia wspólnego języka i komunikacji opartej na  wzajemnej życzliwości, otwartości i szacunku.

Zapraszamy szkoły i przedszkola do zapisów na grudniowe bezpłatne warsztaty:

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy:

  • Warsztaty aktywne "BawiMY się!" dla seniorek/seniorów i dzieci w wieku 5-6 lat. W programie wspólna zabawa, integracja, wzajemne poznawanie się i życzliwa komunikacja.
  • Warsztaty kulinarne "GotujeMY!" dla seniorek/seniorów i dzieci w wieku 7-9 lat. Spędźmy razem ten wyjątkowy przedświąteczny czas na wspólnym lepieniu pierogów.
  • Warsztaty twórcze "DziałaMY!" dla seniorek/seniorów i dzieci w wieku 10-12 lat. Przygotujmy razem świąteczne wianki, dekoracje na ścianę, zimowe świece i mydełka.

Do udziału zapraszamy:

  • szkoły podstawowe, klasy 4-6
  • przedszkola

Warsztaty są bezpłatne. Spotkania odbywają się w Miejscu Spotkań - społecznym domu kultury na Starym Polesiu, ul. Strzelców Kaniowskich 9.

Terminy: 05.12.2022 r. (pon), 6.12.2022 r. (wt), 9.12.2022 r. (pt), 12.12.2022 r. (pon), 13.12.2022 r. (wt) w godz. 09:30-14:00.

Projekt „RAZEM działaMY!” finansowany ze środków Ministerstwa Edukacji i Nauki.