Facebook icon big
Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.

„DZIĘKI WAM MAMA SIĘ UŚMIECHA”. PORUSZAJĄCE PODZIĘKOWANIE OD CÓRKI

Ela kwiaty2

 

Przeczytajcie, jaki piękny list przysłała nam mailowo pani Magda, której mama Elżbieta jest uczestniczką drugiego etapu „Mamy Siebie!”.

„Przyjęliście Państwo moją mamę Elżbietę do jednego z projektów. Tą wiadomością pragnę bardzo podziękować w imieniu Mamy i swoim za spotkania z nią, za rozmowę, za wszystko, co dla niej robicie. Dzięki Wam Mama trochę się uśmiecha. Jest bardzo zadowolona z tych spotkań. Mimo licznych problemów i ciągle pogarszającego się stanu zdrowia z radością opowiadała mi wczoraj o tym jak, robiła ikebanę. Mama zawsze kochała kwiaty, jednak brak możliwości poruszania się ogranicza jej pasję. Bardzo, bardzo dziękuję Paniom, które odwiedzają moją Mamę. Jesteście Aniołami. Pozdrawiam wszystkich z Fundacji. Magda”.

 

Pani Ela jest jedną z 10 seniorek odwiedzanych przez Oksana Hałatyn-Burda i wolontariuszkę-seniorkę. Za każdym razem staramy się sprawić radość osobom, do których chodzimy w odwiedziny. Niektóre z nich marzą o pójściu na spacer, a inne wolą poćwiczyć pamięć lub zająć się pracami rękodzielniczymi. Niezależnie od tematu przewodniego każde spotkanie jest wyjątkowe i uświadamia nam, jak bardzo starsze osoby potrzebują relacji z drugim człowiekiem.

Zdj. zrobione podczas wizyty w domu pani Eli

 

Projekt „Mamy Siebie! Budowanie międzysenioralnej sieci wsparcia” jest finansowany z dotacji Program Aktywni Obywatele - Fundusz Krajowy finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG