Facebook icon big
Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.

WOLNE MIEJSCA DLA SENIORÓW! GONGI, KULINARIA I GIMNASTYKA UMYSŁU

7

 

Mieszkasz w Łodzi i jesteś w wieku 60+. Masz ochotę wyjść do ludzi. Interesuje Cię wiele różnych sposobów spędzania wolnego czasu.

Czujesz, że ten opis pasuje do Ciebie? Jeśli tak, to dołącz do projektu „Mamy Siebie!”. Wakacyjna atmosfera trochę rozluźniła stały skład uczestniczek i uczestników. Część naszych projektowych pań i panów wyjechała nad morze, na działki i do sanatoriów, by tam odpoczywać od miejskiej codzienności.

      

      

Dlatego zwolniło nam się kilka miejsc w grupie prowadzonej w Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora, Rzgowska 170 (CZAS Górna). Tyle że dwa z trzech sierpniowych zajęć poprowadzimy wyjątkowo w Miejsce Spotkań na Starym Polesiu przy ul. Strzelców Kaniowskich 9.

 

Tak wygląda plan warsztatów w sierpniu:

9.08 (wtorek), godz. 9.30-11, Miejsce Spotkań – masaż dźwiękami mis i gongów (relaksacja podczas koncertu na żywo)

18.08 (czwartek), godz. 13-14.30, CZAS Górna – gimnastyka umysłu (ćwiczenie pamięci, tworzenie skojarzeń, słowne zabawy)

24.08 (środa), godz. 9-11, Miejsce Spotkań – warsztaty kulinarne (wspólne gotowanie i testowanie smakołyków, tym razem będzie pieczenie chleba)

Jeśli masz ochotę dołączyć, to zadzwoń do nas: 507 094 733.

      

      

      

Wszystkie zajęcia są bezpłatne dzięki dotacji Program Aktywni Obywatele - Fundusz Krajowy finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG.

Na zdj. zajęcia lipcowe