Facebook icon big
Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.

PRZYSŁALI JEDZENIE I KOSMETYKI DLA RODZIN Z UKRAINY

Dachser1

 

Kilkaset kilogramów darów przyjechało do nas z Niemiec. W paczkach była żywność, kosmetyki, środki higieniczne, chemia gospodarcza, nowa bielizna dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz plecaki szkolne.

Wszystkie produkty zakupiła i podarowała nam społeczność niemieckiej szkoły Norbert Gymnasium Knechtsteden SV: uczniowie, rodzice, nauczyciele i pozostali pracownicy, a także absolwenci tej placówki NGK-Ehemalige.

Dary rozpakowaliśmy razem z wolontariuszami w Miejsce Spotkań - społeczny dom kultury na Starym Polesiu i rozdzieliliśmy na mniejsze paczki dla 25 ukraińskich rodzin z dziećmi, które na co dzień wspieramy wraz ze Społecznie Zaangażowani.

Ogromne podziękowania dla wspaniałych Darczyńców. Dziękujemy również firmom, które zadbały o transport i logistykę: Dachser i NGZ Neuss, Kaarst & Rhein-Kreis. Jesteśmy Wam wszystkim bardzo wdzięczni!

Z radością możemy pochwalić się także tym, że część naszych działań koordynacyjnych na rzecz rodzin z Ukrainy jest sfinansowana ze środków Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego z Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018–2030 PROO Komitet do spraw Pożytku Publicznego w ramach projektu „PO MOC Ukrainie”.

 

Nasze codzienne działania na rzecz ukraińskich rodzin z dziećmi można wspierać poprzez przekazanie darowizny na:

https://www.paypal.com/donate/...

lub na subkonto 80 1050 1461 1000 0090 8156 0048.