Facebook icon big
Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.

POZDROWIENIA OD DZIECI ZE ŚWIETLICY W MIEJSCU SPOTKAŃ!

27

 

Serdeczne pozdrowienia z tipi, z aparatami w dłoniach i kulami mocy w brzuchach przesyłają z kamiennymi twarzami w bandażach dzieciaki ze Świetlica w Miejscu Spotkań.

Taką pocztówkę moglibyście dostać od naszych młodych podopiecznych. Bo przez prawie cały miesiąc rozwijali swoje umiejętności na 3 rodzajach zajęć: kreatywnych, fotograficznych i sportowych. Warsztaty twórcze poprowadziła dla nas Małgorzata Druszcz.

      

      

Pamiętacie budowanie bazy z krzeseł, foteli i koców? Wiadomo, to przecież jedna z podstaw dzieciństwa. A tipi jest taką letnio-plenerową wersja bazy. Jego postawienie rozpoczęło cykl spotkań z panią Gosią. A później było jeszcze bardziej twórczo. Dzieci lepiły kulki mocy z płatków owsianych, kakao, orzechów i miodu. Przygotowywały odlewy gipsowe roślin. Malowały kamienie i patyki. A na koniec całkowicie wkręciły się w robienie masek. I to na własnych twarzach. Wzajemnie nakładały sobie bandaże nasączone gipsem. I sprawiało im to wielką frajdę.

Przypominamy, że nasza fundacja współtworzy świetlicę razem ze Społecznie Zaangażowani i Ośrodek Działań Ekologicznych "Źródła".