Facebook icon big
Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.

PO PROSTU RAZEM! ZACZYNAMY PROJEKT DLA DZIECI I MŁODZIEŻY!

Projekt bez tytu%c5%82u  1

 

12 nastoletnich dziewcząt, 2 psycholożki i mnóstwo pozytywnej, młodzieńczej energii. W poprzedni weekend rozpoczęliśmy warsztaty „Między nami dziewczynami”. A skoro był to początek, to było i wzajemne poznawanie się. Dlatego dziewczyny zagrały w pokera. Tyle że dość wyjątkowego. Bo rozgrywka była prawdziwie psychologiczna, a karty dotyczyły cech osobowości.

Uczestniczki warsztatów opowiadały również o swoim wybranym sukcesie, a koleżanki z grupy analizowały, jaka cecha charakteru za nim stoi. A później rysowały drzewo, którego pień skupiał to, co wspólne dla wszystkich dziewczyn z jednej grupy, a konary rozrastały się, pokazując, jak wiele mają w sobie indywidualności.

     

Następne spotkanie już w najbliższą sobotę - tym razem w parku, gdzie urządzimy sobie kameralny piknik, popracujemy nad budowaniem zespołu oraz rozegramy grę terenową wzmacniającą poczucie własnej wartości.

W planach mamy także warsztaty WenDo, czyli jedynej w Polsce metody samoobrony i asertywności opracowanej z myślą o dziewczynach i kobietach.

Warsztaty „Między nami dziewczynami” są częścią stworzonego i realizowanego przez nas projektu „Po prostu razem!”, który finansowany jest z programu Pajacyk - Pomoc psychospołeczna Pajacyk - Polska Akcja Humanitarna.