Facebook icon big
Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.

PLENEROWA GRA DLA NASTOLATEK. A JUŻ WKRÓTCE KĄPIEL LEŚNA

7

 

Zabytkowy park, słoneczna pogoda, pierwszy wrześniowy weekend, nastolatki, psycholożka i jednorożce. Tak w skrócie można opisać klimat kolejnego spotkania z cyklu „Między nami dziewczynami”.

Tym razem dziewczyny spotkały się wraz z prowadzącą w parku Źródliska i wzięły udział w plenerowej grze, której motywem przewodnim stał się list od Tęczorożca.

To on przekazał młodym damom, że mają odnaleźć karteczki z zadaniami od 8 jednorożców. Jednym z nich było przygotowanie w parach logo swojej grupy, a innym – snucie opowieści o najpiękniejszym wydarzeniu z dzieciństwa.

      

Wszystkie instrukcje zaprowadziły dziewczęta do odkrycia hasła, którym okazało się słowo „przyjaźń”. W takim właśnie prawdziwie serdecznym i przyjacielskim nastroju uczestniczki mogły po rozgrywkach rozpocząć wspólny piknik. Prowadząca spotkanie zaserwowała czekoladowe babeczki, owoce, bakalie i napoje.

Najbliższe warsztaty dla dziewczyn w wieku 13-16 lat już za niecałe 2 tygodnie – 17 września. Jeśli Twoja córka/siostra/kuzynka chce dołączyć do projektu, prosimy o kontakt z prowadzącą Wiola Firaza 509 374 994.

Jeśli zapowiedzi pogodowe będą sprzyjać plenerowym działaniom, to spotkanie zostanie poprowadzone w lesie. Prowadząca chce zaprosić swoje projektowe nastolatki do doświadczania tu i teraz podczas leśnej kąpieli. Dodamy tylko, że wcale nie chodzi o kąpanie się w wodzie, lecz o zanurzenie się w leśnej przyrodzie.

      

Warsztaty „Między nami dziewczynami” są częścią stworzonego przez nas projektu „Po prostu razem!", który jest finansowany z programu „Pajacyk – pomoc psychospołeczna" Pajacyk - Polska Akcja Humanitarna Polska Akcja Humanitarna (PAH). Projekt zapewnia również wsparcie psychologiczne i psychiatryczne dla dzieci i młodzieży, a w październiku rozpoczniemy finansowe dzięki niemu warsztaty w łódzkich podstawówkach.