Facebook icon big
Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.

NASTOLATKI WSZYSTKICH DZIELNIC ŁODZI, ŁĄCZCIE SIĘ!

Wiola warsztaty

 

Jeśli na świecie dostrzegasz wiele spraw, które w głowie się nie mieszczą, a do tego masz 13-16 lat i lubisz twórczo działać w grupie samodzielnie myślących nastolatek, to koniecznie dołącz do grupy warsztatowej prowadzonej przez Fundacja "W Człowieku Widzieć Brata".

Będziemy spotykać się raz w miesiącu, prawdopodobnie w soboty, żeby rozmawiać o różnych sprawach ważnych dla młodych ludzi. O marzeniach i celach (nie tych więziennych), o mocnych stronach i ludzkich słabościach, o emocjach własnych i cudzych, o tym, dlaczego warto się w życiu angażować i tworzyć wspólnotę.

Najbliższe spotkanie z cyklu „W głowie się nie mieści” już w przyszłą sobotę 15.01. w godz. od 12 do 14 w Miejsce Spotkań - społeczny dom kultury na Starym Polesiu przy ul. Strzelców Kaniowskich 9. Zapraszamy przede wszystkim nowe uczestniczki. Tym razem będziemy się widywać wyłącznie w kobiecym gronie. Warsztaty są bezpłatne.

Jeśli jesteś dorosła/-y, to przekaż wiadomość o naszych warsztatach swoim córkom, siostrzenicom, bratanicom, kuzynkom, uczennicom i innym zaprzyjaźnionym nastolatkom.

Zapisy poprzez formularz: https://forms.gle/RCDDndqB7U3iEw267

Więcej informacji: 509 374 994.

Na zdj. prowadzące spotkanie (od prawej) : Wiola Firaza, psycholożka oraz Magda Wielgus, studentka psychologii