Facebook icon big
Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.

Zaproszenie na Senioralia

22.05.2017 w godzinach: 17.00-18.30 zapraszamy na warsztaty „Śmiech na zdrowie”. Zajęcia z jogi śmiechu redukują stres tak fizyczny, jak i emocjonalny, rozluźniają napięcia w ciele, dotleniaja i doenergetyzowują. Dlatego, Drodzy Seniorzy wskakujcie w wygodny strój i przybywajcie. Warsztaty poprowadzi joginka śmiechu, instruktorka Julita Śródkowska

Ważne: Odradza się uczestniczenie w zajęciach osobom, które mają skłonność do padaczki, cierpią na choroby serca, przepuklinę, choroby psychiczne.

 

24.05.2017 w godzinach: 11.00-13.00 odbędzie się pierwsze z cyklu 4 spotkań „Łódź łączy pokolenia”(kolejne odbędą się niezależnie od Senioraliów), podczas których będziemy starali się ocalić od zapomnienia miejsca charakterystyczne dla naszego miasta. Podczas warsztatów wysłuchamy historii, opowieści, wspomnień. Będą stanowiły dla uczniów z Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii nr 4 inspirację do odkrywania Łodzi współczesnej. Ich zadaniem będzie uwiecznić (wybranymi przez siebie środkami przekazu) zmiany, jakie nastąpiły na przestrzeni lat w naszym mieście oraz odkryć historię owych zmian. Zwieńczeniem cyklu spotkań  będzie wspólne wykonanie albumu zatytułowanego „Łódź łączy pokolenia”.

Prosimy seniorów, aby – korzystając z domowych archiwów – przynieśli własne zdjęcia, wycinki z gazet, archiwalne dokumenty i in. ukazujące, jaka była Łódź przed laty.