Facebook icon big
Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.

ZACZYNAMY NOWY PROJEKT! JESTEŚMY PRZESZKOLENI I GOTOWI DO DZIAŁANIA

8

 

Seniorki i seniorzy, szykujcie się na internetowo-smartfonową przygodę! Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o cyfrowym świecie, ale baliście się zapytać. Obsługa mediów społecznościowych, zakupy i płatności online, cyberzagrożenia, gra miejska i wizyta w Centrum Wirtualnej Rzeczywistości.

A zaczęło się tak. FRSI realizuje projekt dotyczący cyfrowych kompetencji. My – czyli Fundacja "W Człowieku Widzieć Brata" – wystartowaliśmy w konkursie, wygraliśmy go jako jedna z 27 organizacji i będziemy teraz prowadzić w Łodzi „Okno na świ@t”. Więcej szczegółów dotyczących samego projektu oraz rekrutacji już w najbliższy wtorek.

      

A dziś wrzucamy zdjęcia z 2-dniowego szkolenia, w którym wzięli udział przedstawiciele i przedstawicielki wszystkich zwycięskich organizacji z całej Polski (nas reprezentowała szefowa fundacji Oksana Hałatyn-Burda). To było bardzo inspirujące spotkanie, na którym dzieliliśmy się wiedzą i pomysłami. A wszystko po to, by jak najciekawiej i najbardziej efektywnie opowiadać seniorom o cyfrowym świecie.

      

Projekt finansowany ze środków Good Things Foundation, realizowany przez Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

Zdj. Karolina Szczepocka