Facebook icon big
Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.

SUPERWARSZTATY DLA SENIORÓW. PISZĄ O NAS W MIEJSKIEJ GAZECIE!

Gazeta seniorzy 3 projekty

 

Nowy tydzień zaczynamy od gazety. Bo znów mamy przyjemność zaprezentować nasze działania na rzecz osób 60+ w "Łódź.pl”. Tym razem artykuł opisuje trzy zupełnie różne projekty, ale wszystkie stworzone z myślą o łódzkich seniorkach i seniorach.

Już w najbliższy piątek 23.09 zaczynamy coś całkiem nowego – przygodę z internetem w telefonie. Jako jednak z pierwszych zapisała się do nas pani Ewa, 68-letnia ekonomistka ze Złotna, w której najwięcej obaw budzą internetowe zakupy i płatności online. Dlatego jak tylko przeczytała u nas na Fb o cyfrowych supermocach dla seniorów w projekcie „Okno na świ@t”, to od razu się zapisała. – Mam nadzieję, że wreszcie opanuję kupowanie przez internet. I będę mogła jedynie się pośmiać, jaka to wcześniej była ze mnie gapa – mówi.

 

A w czwartek 22.09 zapraszamy na spotkanie z cyklu „WidziMy się!”. Będziemy wspólnymi siłami tworzyć scenariusz do spektaklu, który przygotowujemy dla podopiecznych dwóch łódzkich DPS-ów.

I oczywiście cały czas działamy w „Mamy Siebie!”. Dołączyć można do grupy na Górnej. Więcej szczegółów w artykule. Serdecznie dziękujemy redakcji za pomoc w dotarciu z informacją do łodzianek i łodzian 60+.

 

Zapisy:

„Okno na świ@t”: 509 147 833 (pon-pt, godz. 10-17) lub fundacja@pomagajznami.org

„WidziMy się!”: 609 521 597

„Mamy Siebie!”: 507 094 733