Facebook icon big

Sukcesy naszych stypendystek

Dsc00053

Obydwie były bardzo aktywne. Brały udział w wielu zawodach wewnętrznych. Reprezentowały także Ośrodek na zawodach zewnętrznych.

Kasia Borys zajęła I miejsce w XII Regionalnym Mityngu w biegach przełajowych Olimpiad Specjalnych w Elblągu; a wraz z drużyną zajęła III miejsce w XVII Regionalnym Turnieju Piłki Nożnej Olimpiad Specjalnych w Olsztynie.

W Zimowych Mistrzostwach SOSW w Żardenikach w tenisie stołowym zajęła II miejsce, zaś w Mistrzostwach SOSW w Żardenikach w tenisie stołowym zajęła I miejsce.

Kasia działa także w szkolnym kole teatralnym. Przedstawienia, które młodzież przygotowuje pod kierunkiem nauczycieli, podziwiają uczniowie, rodzice, zaproszeni goście. W konkursie „Ruch rzeźbi umysł, serce i ciało” w Węgorzewie, przedstawienie kukiełkowe „Czerwony Kapturek” zajęło I miejsce (wśród aktorów była Kasia). Na tym samym konkursie Kasia wspólnie z koleżankami przedstawiła układ taneczny, który otrzymał wyróżnienie w kategorii "Taniec".

Z kolei Sandra Romańczuk zajęła indywidualnie I miejsce w VIII Regionalnym Turnieju Bocce Olimpiad Specjalnych w Łupkach. Pomogła również drużynie i reprezentacja Ośrodka zajęła II miejsce.

Ponadto Sandra brała udział w konkursie plastycznym pt. "Moja pasja” organizowanym przez Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie, w ramach Europejskiej Nocy Naukowców. Przewidziane były 3 nagrody główne i wyróżnienia. Sandra za swoja pracę otrzymała II nagrodę!

Jesteśmy ogromnie dumni z aktywności naszych stypendystek. Państwu z kolei dziękujemy za okzaywane nam wsparcie, dzięki któremu nasz program stypendialny działa :)

Thumb dsc00015 Thumb dsc00020 Thumb dsc00021 1 Thumb dsc00029 Thumb dsc00036 Thumb dsc00096