Facebook icon big
Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.

POMÓŻ NASZYM PODOPIECZNYM, ROBIĄC ZAKUPY ONLINE!

Brooke cagle tlg2hcpitze unsplash

 

Ty nic nie stracisz, a oni zyskają. Wystarczy, że pobierzesz na telefon lub komputer przypominajkę FaniMani i wybierzesz organizację, którą chcesz wspierać. Za każdym razem gdy zrobisz zakupy w jednym z ponad 1,6 tys. sklepów internetowych i klikniesz w przekazanie darowizny, to około 2,5 proc. wartości Twoich zakupów trafi do wybranej przez Ciebie fundacji. Ale Ty zapłacisz tyle co zwykle. Bez żadnej nadwyżki. Bez żadnych komplikacji. Wystarczy kilka dodatkowych kliknięć.

Proste? I to bardzo. A przy tym naprawdę pomocne. Dlatego zachęcamy do pobrania aplikacji lub rozszerzenia FaniMani i wspierania naszych podopiecznych zupełnie bezkosztowo. Można powiedzieć - przy okazji. To trochę tak jak z 1 proc. Dając go, pomagasz innym, samemu przy tym nic nie tracąc.

Jeśli chcesz, by zakupowe 2,5 proc. trwało przez cały rok, to wybierz na FaniMani Fundacja "W Człowieku Widzieć Brata", a później kupuj to, co jest Ci potrzebne. Już wkrótce będzie sporo okazji, by przetestować taki rodzaj pomagania, bo zbliża się początek roku szkolnego, a to oznacza zawsze mnóstwo zakupów.

Zebrane dzięki FaniMani.pl pieniądze przeznaczymy m.in. na pomoc psychologiczną i psychiatryczną dla dzieci i młodzieży z Łodzi.

Więcej na:

https://fanimani.pl/pomagajznami/.