Facebook icon big
Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.

NASTOLATKI, CHODŹCIE NA SPOTKANIE! NAJBLIŻSZE WARSZTATY W PARKU

Projekt bez tytu%c5%82u  1

 

Czy puzzle mogą prowadzić do refleksji o wdzięczności i radości? Otóż mogą. Zwłaszcza wtedy, gdy spotkanie dla nastolatek prowadzą 2 psycholożki: Wiola Firaza i Justyna Wójcik. I takie właśnie zadanie wymyśliły dla uczestniczek warsztatów „Między nami dziewczynami”.

      

      

Najpierw dziewczęta ułożyły z puzzli mapę, a dzięki niej dotarły do skarbu, którym okazały się... zeszyty. Początkowo całkiem zwyczajne. Ale jak nastolatki wzięły się za zrobienie kolażowych okładek jak najlepiej oddających charakter autorek, to z zeszytów powstały dzienniki wdzięczności. Ich opiekunki mogą codziennie notować w nich kilka rzeczy, za które są akurat wdzięczne. A to piękna lekcja doceniania tego, co mamy, kogo spotykamy na swojej drodze i co się nam przydarza.

Najbliższe spotkanie z cyklu "Między nami dziewczynami" już w sobotę 2.07. w godz. 13-15.30. Tym razem poprowadzimy warsztaty w formie jeszcze luźniejszej niż zwykle, czyli na kameralnym pikniku w parku Źródliska. A ponieważ część dziewczyn wyjechała na wakacje, to zwolniło się kilka miejsc. Dlatego zapraszamy na spotkanie nastolatki w wieku 13-16 lat.

Zapisy i informacje: Wiola Firaza 509 374 994.

Warsztaty „Między nami dziewczynami” są częścią projektu „Po prostu razem!” autorstwa naszej @Fundacja "W Człowieku Widzieć Brata".

Cały projekt jest finansowany z programu Pajacyk Pomoc psychospołeczna Pajacyk - Polska Akcja Humanitarna.

      

Na zdj. prowadzące warsztaty i uczestniczki