Facebook icon big
Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.

MAMY WOLNE MIEJSCA DLA ŁÓDZKICH SENIOREK I SENIORÓW!

Misy1

 

Kocyk, poduszka, a do tego głębokie i kojące dźwięki mis i gongów. Takie połączenie to gwarancja wyjątkowych doświadczeń i równie niezwykłej relaksacji.

Wiedzą o tym wszystkie uczestniczki i uczestnicy realizowanego przez nas projektu „Mamy Siebie!”. Już od pół roku spotykają się raz w miesiącu na masażach dźwiękami. A w pozostałe tygodnie przychodzą na gimnastykę umysłu, rękodzieło i warsztaty kulinarne lub jogę.

Z powodów zdrowotnych kilka osób musiało jednak zrezygnować z udziału w projekcie. I właśnie dlatego mamy dla Was kilka wolnych miejsc w 2 lokalizacjach: Miejscu Spotkań przy Strzelców Kaniowskich 9 oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora przy Rzgowskiej 170.

            

Już jutro, we wtorek 24.05., prowadząca sesje Sylwia Kwiatkowska odwiedzi wraz z misami, gongami i pałeczkami oba te miejsca.

Zapraszamy na wspólną relaksację seniorki i seniorów 60+ z Łodzi. Zgłoszenia poprzez Fb @Fundacja W Człowieku Widzieć Brata albo telefonicznie – 507 094 733.

Za tydzień spotykamy się na jodze lub przy wspólnym gotowaniu (w zależności od miejsca), a za 2 tygodnie – na warsztatach rękodzielniczych.

Więcej o projekcie na:

http://pomagajznami.org/projekty/mamy-siebie.html

Wszystkie zajęcia są bezpłatne dzięki dotacji z Programu Aktywni Obywatele - Fundusz Krajowy finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG.