Facebook icon big
Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.

POTRZEBNI KIEROWCY, KTÓRZY ZAWIOZĄ UKRAIŃSKIE RODZINY PO PESELE!

Auta noc

 

Nocna prośba do wszystkich kierowców dobrej woli. Potrzebne będzie Wasze wsparcie. W Łodzi są bardzo długie kolejki dla obywateli Ukrainy oczekujących na nadanie numerów PESEL. Dlatego zaczęliśmy szukać w innych gminach w Łódzkiem. I znaleźliśmy miejsca, w których można załatwić tę sprawę od ręki.

Mamy teraz pod opieką prawie 100 ukraińskich mam z dziećmi oraz pojedyncze seniorki i seniorów. Wielu z nich czeka obecnie na PESEL-e, bo one otwierają drogę do pracy oraz niektórych przedszkoli. Wraz ze Społecznie Zaangażowani pomogliśmy naszym podopiecznym w zrobieniu zdjęć i wypełnieniu wniosków. Teraz czas wyruszyć w drogę.

Dlatego szukamy osób, które przewiozą ukraińskie rodziny do urzędów znajdujących się w odległości do 40 km od Łodzi. Wyjeżdżamy z Łodzi około godz. 8.30-9, a wracamy około godz. 13-14.

Terminy wyjazdów: 25.03. (piątek), 28.03. (poniedziałek), 29.03. (wtorek), 30.03. (środa), 31.03. (czwartek) i 1.04. (piątek).

Jeśli możecie pomóc w transporcie, piszcie do nas w komentarzach, w wiadomościach prywatnych lub dzwońcie do Oksana Hałatyn-Burda 669 322 406.