Facebook icon big
Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.

POTRZEBNA POMOC DLA WALCZĄCEGO NA WOJNIE TATY ZLATKI!

Zlata3

 

Zlata ma 7 lat i tatę na wojnie. Swoje 7. urodziny świętowała daleko od rodzinnego domu. Bo od miesiąca mieszka wraz z mamą Natalią i dalszą rodziną na łódzkim Olechowie.

Jej tata Siergiej został na Ukrainie i dzielnie walczy o wolność swojego ukochanego kraju. Ale dziś zadzwonił do swojej żony Natalii, by poprosić o wsparcie ze strony Polaków. Siergiej potrzebuje jednej konkretnej rzeczy. Kamizelki kuloodpornej. Bo swoją oddał 18-latkowi, który właśnie dołączył do jego oddziału. Szykują się teraz na być może jedno z większych starć wojennych – pod Donbasem. Bez kamizelki szanse na przeżycie tej bitwy będą dużo mniejsze...

Po rozmowie z mężem Natalia od razu zadzwoniła do nas. Jest w Łodzi podopieczną naszą oraz stowarzyszenia Społecznie Zaangażowani. Doświadczyła już w Polsce ogromu wsparcia ze strony wielu ludzi dobrej woli. Teraz prosi o wyciągnięcie pomocnej dłoni do walczącego na wojnie męża.

Gdy tylko uzbiera się kwota potrzebna na zakup kamizelki, dostarczymy ją do granicy, skąd odbierze ją rodzina Siergieja i mu ją przekaże.

Sprawmy, by tata Zlatki mógł wyjść z tej walki cały i zdrowy.

Link do zrzutki:

https://zrzutka.pl/eerhk8