Facebook icon big
Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.

Pomoc dla najbardziej potrzebujących

Kopia 2020 03 03 pajacyk nabor wakacje  1

 

Zamknięcie szkół na skutek pandemii COVID19 to dla wielu dzieci koniec regularnych posiłków, a nawet odebranie jedynej szansy na spożycie ciepłego posiłku w ciągu dnia. Nasza organizacja, Pajacyk i Pajacykowa Sieć Pomocowa działają ze zdwojoną siłą! Nie robimy sobie przerwy od obowiązków i wzywamy Was do działania dla tych, którzy pomocy potrzebują teraz najbardziej.

Zamknięcie szkół i innych placówek opiekuńczo-wychowawczych, w których działamy, uniemożliwiło finansowanie i wydawanie posiłków dzieciom objętych dożywianiem i wymogło na nas zmianę dotychczasowych działań. To dla nas duże wyzwanie, ale wiemy, że z Waszą pomocą wszystko jest możliwe! Możecie nas weprzeć, przekazując darowiznę na naszą Pajacykową zbiórkę i pomóc nam dotrzeć do najbardziej potrzebujących dzieci: https://pomagamy.pl/pajacyk/16-2251

Posiłek pełen witamin to odporność i zdrowie, które teraz jest szczególnie ważne. Postanowiliśmy dostarczyć dzieciom i ich rodzinom paczki żywnościowe.

Kto zostanie objęty naszą pomocą? My oraz pozostałe organizacje działające w ramach Pajacykowej Sieci Pomocowej przeprowadziliśmy rozpoznanie potrzeb w naszych regionach, wśród podopiecznych objętych programem Pajacyk oraz dzieci korzystających ze wsparcia z innych źródeł, które w obecnej sytuacji zostały bez pomocy. Przewidujemy, że potrzeby każdego dnia będą coraz większe.

Dbajmy o siebie, naszych bliskich i otaczających nas ludzi, troszczmy się o siebie wzajemnie!

Pamiętajcie – póki dzieci nas potrzebują, na pomoc nie dajemy sobie przerwy – wpłać, udostępnij i działaj z Pajacykiem!