Facebook icon big
Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.

DZIĘKUJEMY WAM ZA TO, ŻE POMAGACIE Z NAMI!

Grafika ukraina

 

Od niemal dwóch miesięcy każdy dzień to niewiadoma. Radość, niepewność, łzy, wzruszenia... 

To, że jesteście z nami, że wspieracie w każdej nawet najbardziej nieprawdopodobnej i wydawałoby się niemożliwej sytuacji, niesie i dodaje skrzydeł, energii do działania, a wreszcie - siły i wiary w lepsze jutro. 

Dziękujemy Wam wszystkim - dziesiątkom ludzi, którzy wsparli nas dotąd. Dziękujemy za to, co wspólnie zrobiliśmy. Cudownym kierowcom, którzy po PESEL zawieźli ponad 120 osób. A są to: Andrzej Kaznodziej, Janusz Toruń, Hanna Ladniak, Roman, Diana, Piotr, Igor Owczarek, Marta Lesiuk, Łukasz, Witold, Krzysztof Wychowałek, Katarzyna de Lazari-Radek, Honorata i Małgosia.

Dziękujemy trzem wspaniałym, na których zawsze możemy liczyć: Ewie Ewa Maciaszek, Mateuszowi Maciaszkowi i Tymkowi Tymoteusz Stengert.

Ninie Nina Moroz - za każdą minutę tłumaczenia.

Za nieocenione wspieranie dziękujemy Many MorningsSyliusButimoda.pl, Hurtowni Castel http://agdrtvlodz.pl/Gmina NowosolnaGmina ParzęczewGmina Słupia, rodzicom ze Szkoła PrzystańBiblioteka SłówkaFundacja DOBROdzieje sięKlinika Intima Art&Este, Centrum Osteopatii Radosław Janczyk, Euro-Mont. Kaczorowski K. 

Z nadzieją patrzymy w przyszłość. Sobie, Wam, ale także wszystkim rodzinom z Ukrainy, które wspieramy wraz z najcudowniejszymi i niezastąpionymi Przyjaciółmi ze Społecznie Zaangażowani życzymy, aby było już tylko słonecznie.

Prosimy, wspierajcie nadal nasze działania. Można to zrobić na kilka sposobów:

- przynieść do jednego z miejsc zbiórki produkty potrzebne na Wielkanoc z NADZIEJĄ - zbiórka świąteczna

- zakupić skarpetki Many Mornings z serii #standwithukraine https://manymornings.com/produkt/standwithukraine/...

- wpłacić darowiznę na https://www.paypal.com/donate/...lub na subkonto 80 1050 1461 1000 0090 8156 0048

- jeśli przy świątecznym stole usłyszycie, że ktoś ma wolne mieszkanie do udostępnienia lub wynajęcia, dzwońcie do nas koniecznie, bez względu na porę - 669 322 406.